Trabzonspor v Derry City
Trabzonspor: M. Sapara, M. Janko, D. Zokora, S. Bamba, M. Cech, E. Conceicao
Derry City: K. Deery, R. Patterson (16/14 f, topscorer, doubtful)
Rijeka v Prestatyn Town
Rijeka: Kvržić, Sharbini, Marić, Pilčić, Čulina (doubtful)
Prestatyn Town: L. Hunt (last term 30/18 f, topscorer)
Xhanti v Linfield
Linfield: A. Blayney (last term 24/0 first goalkeeper), M. Haughey (34/1 d), A. Waterworth (34/19 f)
Malmö FF v Hibernian FC
Malmö FF: Matias Concha, Ivo Pekalski, Dardan Rexhepi
Hibernian FC: –
Rosenborg BK v St Johnstone
Rosenborg BK: Mikkel Diskerud, Nicki Bille Nielsen
St Johnstone: David Robertson
FK Kukesi v FK Sarajevo
FK Kukesi: Musolli (regular midfielder, suspended)
FK Mladost v FK Senica
FK Mladost: B. Markovic (suspended)
Zrinjski Mostar v Botev Plovdiv
Zrinjski Mostar: H. Milicevic (probably out)
Botev Plovdiv: I. Tsvetkov
Breidablik v Sturm Graz
Sturm Graz: Patrick Wolf
FK Crvena Zvezda v IBV Vestmannaeyjar
FK Crvena Zvezda: Rakic, Lazovic
FK Vojvodina v Budapest Honved
FK Vojvodina: Oumarou (doubtful)
Budapest Honved: Vernes
Hajduk Split v FK Turnovo
Hajduk Split: Avdija Vršajević (probably out)
KR Reykjavik v Standard Liege
Standard Liege: –
Olimpija Ljubljana v MSK Zilina
Olimpija Ljubljana: Božič, Fink, Baskera, Kapun, William Franklin Vicent
MSK Zilina: Nunes, Leitner, Gergel
Sparta Praha v BK Häcken
Sparta Praha: Ladislav Krejčí, Matěj Hybš, Roman Bednář, Tomáš Zápotočný
Astra Giurgiu v Omonia Nicosia
Astra Giurgiu: Laban
Omonia Nicosia: –
Chernomorets Od. v Dacia Chisinau
Chernomorets Od: –
Dacia Chisinau: –
Slask Wroclaw v Rudar Pljevlja
Slask Wroclaw: Rafał Grodzicki
Rudar Pljevlja: –
FC Thun v Chikhura Sachkhere
FC Thun: Milos Krstic, Guillaume Faivre, Nicolas Schindelholz, Nelson Ferreira, Sekou Sanogo, Michael Siegfried, Luca Zuffi
Differdange v FC Utrecht
FC Utrecht: Adam Sarota, Dave Bulthuis, Leon de Kogel
Subscribe to see the most useful team news from each league.
Like this? Like us on FACEBOOK and follow us on TWITTER and INSTAGRAM!